Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ACU-HP12-013EP - Akumulator kwasowo-ołowiowy EUROPOWER 12V 13Ah AGM 151x98x98mm
460,30 zł
374,23 zł (netto)
1+460,30 374,232+442,70 359,924+425,90 346,26
374,23359,92346,26
460,30442,70425,90
- Producent : EUROPOWER
- Typ akumulatora : kwasowo-ołowiowy
- Napięcie znamionowe : 12V
- Pojemność : 13Ah
- Technologia : AGM
- Właściwości akumulatorów : bezobsługowy
- Wymiary zewnętrzne : 151x98x98mm
- Żywotność : 5 lat
- Wyprowadzenia : konektory 6,35mm
- Seria producenta : EV
- Zastosowanie akumulatorów : systemy podtrzymywania zasilania
- Zastosowanie akumulatorów : UPS
- Oznaczenie producenta: EV 15-12
- Masa brutto: 4200 g
| Technologia | AGM |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 12V |
| Typ akumulatora | kwasowo-ołowiowy |
| Wymiary zewnętrzne | 151x98x98mm |
| Żywotność | 5 lat |
| Seria producenta | EV |
| Zastosowanie akumulatorów | systemy podtrzymywania zasilania, UPS |
| Właściwości akumulatorów | bezobsługowy |
| Wyprowadzenia | konektory 6,35mm |
| Producent | EUROPOWER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję