Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CAR-MDF/D68 - Dystans MDF 165mm Toyota impregnowany, lakierowany
32,90 zł
26,75 zł (netto)
1+32,90 26,753+30,70 24,965+28,70 23,33
26,7524,9623,33
32,9030,7028,70
- Producent: 4CARMEDIA
- Typ akcesoriów car audio: dystans
- Materiał: MDF
- Rozmiar głośnika: 165mm
- Przeznaczenie - marka samochodu: Toyota
- Przeznaczenie - model samochodu: Toyota Land Cruiser 90 1996->2002
- Przeznaczenie - lokalizacja głośnika: Toyota Land Cruiser 90 drzwi przód, Toyota Land Cruiser 90 drzwi tył
- Średnica wewnętrzna: 144mm
- Grubość: 18mm
- Właściwości car audio: impregnowany, lakierowany
| Materiał | MDF |
|---|---|
| Rozmiar głośnika | 165mm |
| Przeznaczenie - marka samochodu | Toyota |
| Przeznaczenie - model samochodu | Toyota Land Cruiser 90 1996->2002 |
| Przeznaczenie - lokalizacja głośnika | Toyota Land Cruiser 90 drzwi przód, Toyota Land Cruiser 90 drzwi tył |
| Grubość | 18mm |
| Właściwości car audio | impregnowany, lakierowany |
| Typ akcesoriów car audio | dystans |
| Średnica wewnętrzna | 144mm |
| Producent | 4CARMEDIA |
| Jednostka | kpl. |
Napisz własną recenzję