Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CAR-MDF/D35 - Dystans MDF Fiat Stilo, Croma 165mm
41,00 zł
33,33 zł (netto)
1+41,00 33,333+38,90 31,635+37,00 30,08
33,3331,6330,08
41,0038,9037,00
Pierścień dystansowy do Fiata Stilo i Cromy umożliwiający montaż głośników 165 mm w przednich drzwiach (w cromie pasuje też na tył).
Montaż odbywa się bez żadnych przeróbek. Odkręcamy oryginalny głośnik (ew. plastikowy adapter) i w te same miejsca przykręcamy pierścień z MDF-u a do niego wkrętami głośnik.
Podana cena obejmuje komplet 2 sztuk dystansów głośnikowych.
art. CAR-MDF/D35
Montaż odbywa się bez żadnych przeróbek. Odkręcamy oryginalny głośnik (ew. plastikowy adapter) i w te same miejsca przykręcamy pierścień z MDF-u a do niego wkrętami głośnik.
Podana cena obejmuje komplet 2 sztuk dystansów głośnikowych.
art. CAR-MDF/D35
| Materiał | MDF |
|---|---|
| Rozmiar głośnika | 165mm |
| Przeznaczenie - marka samochodu | Fiat |
| Przeznaczenie - model samochodu | Fiat Croma, Fiat Stilo |
| Przeznaczenie - lokalizacja głośnika | Fiat Croma drzwi tył, Fiat Stilo drzwi przód |
| Grubość | 42mm |
| Właściwości car audio | impregnowany, lakierowany |
| Typ akcesoriów car audio | dystans |
| Średnica wewnętrzna | 144mm |
| Producent | 4CARMEDIA |
| Jednostka | kpl. |
Napisz własną recenzję