Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CAR-CON295 - Gniazdo mini zapalniczki samochodowej PRO CAR 16A czarny
- Typ akcesoriów car audio: adapter gniazda zapalniczki samochodowej
- Rodzaj złącza wejściowego: konektor płaski 6,3mm
- Rodzaj złącza wyjściowego: gniazdo mini zapalniczki samochodowej x1
- Prąd znamionowy: 16A
- Napięcie zasilania: 12...24V DC
- Kolor: czarny
- Montaż: przykręcany, na panel
- Rodzaj opakowania: blister
- Producent: PRO CAR [57607031]
| Jednostka | szt. |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Napięcie zasilania | 12...24V DC |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Rodzaj złącza wyjściowego | gniazdo mini zapalniczki samochodowej x1 |
| Rodzaj złącza wejściowego | konektor płaski 6,3mm |
| Typ akcesoriów car audio | adapter gniazda zapalniczki samochodowej |
| Montaż | na panel, przykręcany |
| Producent | PRO CAR |
Napisz własną recenzję