Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE36/2.5BK - Kabel; CEE 7/16 (C) wtyk, przewody; 2,5m; czarny; PVC; 2x0,75mm2
14,80 zł
12,03 zł (netto)
1+14,80 12,033+13,50 10,985+12,40 10,08
12,0310,9810,08
14,8013,5012,40
- Typ kabla połączeniowego: zasilający
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/16 (C) wtyk, przewody
- Długość kabla: 2.5m
- Rodzaj przewodu: H03VVH2-F
- Kolor izolacji: czarny
- Materiał izolacji zewnętrznej: PVC
- Liczba żył: 2
- Przekrój żyły: 0.75mm2
- Prąd pracy maks.: 2.5A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Producent: LIAN DUNG
| Długość kabla | 2,5m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/16 (C) wtyk, przewody |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 2 |
| Przekrój żyły | 0,75mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 2,5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H03VVH2-F |
| Producent | LIAN DUNG |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję