Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE/PCU270SWS - Kabel CEE 7/4 (F) gniazdo, IEC C14 męski 0,3m z wyłącznikiem
38,90 zł
31,63 zł (netto)
1+38,90 31,633+36,60 29,765+34,40 27,97
31,6329,7627,97
38,9036,6034,40
- Typ kabla połączeniowego: zasilający
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/4 (F) gniazdo, IEC C14 męski
- Długość kabla: 0.3m
- Wersja: z wyłącznikiem
- Rodzaj przewodu: H05VV-F
- Ilość gniazd: 2
- Kolor izolacji: czarny
- Materiał izolacji zewnętrznej: PVC
- Liczba żył: 3
- Przekrój żyły: 1mm2
- Prąd pracy maks.: 10A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Zastosowanie: do UPS
- Producent: JONEX
| Długość kabla | 0,3m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/4 (F) gniazdo, IEC C14 męski |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 3 |
| Przekrój żyły | 1mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H05VV-F |
| Zastosowanie | do UPS |
| Producent | JONEX |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję