Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE21/5BK - Kabel CEE 7/7 (E/F) wtyk IEC C19 żeński 5m czarny PVC 16A serwerowy
79,80 zł
64,88 zł (netto)
1+79,80 64,883+75,20 61,145+70,80 57,5610+66,70 54,23
64,8861,1457,5654,23
79,8075,2070,8066,70
- Typ kabla połączeniowego: zasilający
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C19 żeński
- Długość kabla: 5m
- Rodzaj przewodu: H05VV-F
- Kolor izolacji: czarny
- Materiał izolacji zewnętrznej: PVC
- Liczba żył: 3
- Przekrój żyły: 1.5mm2
- Prąd pracy maks.: 16A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Producent: LIAN DUNG
| Długość kabla | 5m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C19 żeński |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 3 |
| Przekrój żyły | 1,5mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H05VV-F |
| Producent | LIAN DUNG |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję