Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE/6051.2123 - Kabel CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C19 żeński 6m z blokadą czarny serwerowy
125,40 zł
101,95 zł (netto)
1+125,40 101,952+119,20 96,914+113,30 92,11
101,9596,9192,11
125,40119,20113,30
- Typ kabla połączeniowego: zasilający
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C19 żeński
- Długość kabla: 6m
- Wersja: z blokadą
- Rodzaj przewodu: H05VV-F
- Kolor izolacji: czarny
- Materiał izolacji zewnętrznej: PVC
- Liczba żył: 3
- Przekrój żyły: 1.5mm2
- Prąd pracy maks.: 16A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Właściwości kabla połączeniowego: V-lock
- Zastosowanie: do komputera, zasilacz
- Producent: SCHURTER [6051.2123]
| Długość kabla | 6m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C19 żeński |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 3 |
| Przekrój żyły | 1,5mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H05VV-F |
| Zastosowanie | do komputera, zasilacz |
| Producent | SCHURTER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję