Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE18-18E - Kabel CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C5 żeński 1,8m czarny 2,5A ESPE
22,40 zł
18,21 zł (netto)
1+22,40 18,213+20,60 16,75
18,2116,75
22,4020,60
Trójżyłowy kabel sieciowy do komputera o długości 1,8 metra w kolorze czarnym. Kabel przyłączeniowy zakończony jest z jednej strony wtyczką sieciową w standardzie Schuko", a z drugiej strony wtyczką IEC C5 (potocznie nazywaną Micky Mouse lub koniczynka) służącą miedzy innymi do doprowadzenia zasilania sieciowego do zasilacza notebooka.
| Długość kabla | 1,8m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/7 (E/F) wtyk, IEC C5 żeński |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 3 |
| Przekrój żyły | 0,75mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 2,5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H03VV-F |
| Zastosowanie | zasilacz |
| Producent | ESPE |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję