Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE20 - Kabel sieciowy 1,5m z wtykiem płaskim
16,70 zł
13,58 zł (netto)
1+16,70 13,583+15,50 12,605+14,50 11,79
13,5812,6011,79
16,7015,5014,50
- Typ kabla połączeniowego: zasilający
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/16 (C) wtyk, IEC C7 żeński
- Długość kabla: 1.5m
- Rodzaj przewodu: H03VVH2-F
- Kolor: czarny
- Materiał izolacji zewnętrznej: PVC
- Liczba żył: 2
- Przekrój żyły: 0.75mm2
- Prąd pracy maks.: 2.5A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Producent: BQ CABLE [CABLE-704-1.5BK]
| Długość kabla | 1,5m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/16 (C) wtyk, IEC C7 żeński |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Materiał izolacji zewnętrznej | PVC |
| Liczba żył | 2 |
| Przekrój żyły | 0,75mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 2,5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H03VVH2-F |
| Producent | Goobay |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję