Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE17L - Kabel sieciowy 3m do komputera czarny
Trójżyłowy kabel sieciowy do komputera o długości 3 metrów w kolorze czarnym. Kabel przyłączeniowy zakończony jest z jednej strony wtyczką sieciową w standardzie Schuko", a z drugiej strony nasadką w standardzie IEC.
| Długość kabla | 3m |
|---|---|
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/7 (E/F) wtyk kątowy, IEC C13 żeński |
| Typ kabla połączeniowego | zasilający |
| Kolor izolacji | czarny |
| Liczba żył | 3 |
| Przekrój żyły | 1mm<sup>2</sup> |
| Prąd pracy maks. | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj przewodu | H05VV-F |
| Zastosowanie | do komputera, zasilacz |
| Norma | H05VV-F |
| Producent | LOGILINK |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję