Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KLU-WERATRQ/B1 - Klucz uchwyt dynamometryczny WERA 05075610001 10÷50Nm 360mm 3/8"
890,10 zł
723,66 zł (netto)
1+890,10 723,662+853,10 693,58
723,66693,58
890,10853,10
- Producent: WERA [05075610001]
- Typ narzędzia: klucz
- Rodzaj klucza: uchwyt dynamometryczny
- Właściwości kluczy: ergonomiczna rękojeść klucza pokryta dwukomponentowym antypoślizgowym tworzywem zapewnia komfortowy chwyt narzędzia, grzechotki wyposażone w 45 zębów
- Zgodność z normą: DIN EN ISO 6789-1:2017-07
- Moment dokręcania: 10...50Nm
- Długość narzędzia: 360mm
- Rozmiar gniazda uchwytu: 3/8
| Rodzaj klucza | dynamometryczny |
|---|---|
| Długość całkowita | 360mm |
| Moment dokręcania | 10...50Nm |
| Mocowanie | 3/8" |
| Zgodność z normą | DIN EN ISO 6789-1:2017-07 |
| Typ narzędzia | klucz |
| Producent | WERA |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję