Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CON-TB38 - Listwa zaciskowa kątowa raster 5mm, 3n/2,5mm2 zielona
1,90 zł
1,54 zł (netto)
1+1,90 1,5410+1,70 1,3825+1,60 1,30
1,541,381,30
1,901,701,60
Listwa zaciskowa kątowa raster 5mm, 3n/2,5mm2 zielona jest do kupienia w przyrostach co 5
- Typ złącza: listwa zaciskowa do druku
- Orientacja przestrzenna: kątowe 90°
- Raster styków: 5mm
- Ilość torów: 3
- Montaż mechaniczny: na PCB
- Montaż elektryczny: THT, winda, zacisk śrubowy
- Przekrój przewodu: 2.5mm2
- Rozmiar przewodu: 22...12AWG
- Złącze: zacisk
- Pokrycie styku: cynowany
- Prąd znamionowy: 16A
- Wysokość: 14.1mm
- Kolor: zielony
- Napięcie znamionowe: 300V
- Materiał korpusu: termoplast
- Właściwości złącz: możliwość łączenia w zespoły
- Długość: 15mm
- Materiał styku: mosiądz
- Temperatura pracy: -40...105°C
- Głębokość: 10.2mm
- Klasa palności: UL94V-0
- Układ wyprowadzeń złącza: 1x3
- Zgodność z normą: UL
- Producent: ADAM TECH [EBAG-03-C]
| Ilość torów | 3 |
|---|---|
| Raster styków | 5mm |
| Orientacja przestrzenna | kątowe 90° |
| Typ złącza | listwa zaciskowa do druku |
| Długość | 15mm |
| Montaż mechaniczny | na PCB |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Wysokość | 14,1mm |
| Kolor | zielony |
| Napięcie znamionowe | 300V |
| Materiał korpusu | termoplast |
| Montaż elektryczny | THT, winda, zacisk śrubowy |
| Właściwości złączy | możliwość łączenia w zespoły |
| Głębokość | 10,2mm |
| Materiał styku | mosiądz |
| Rozmiar przewodu | 22AWG...12AWG |
| Temperatura pracy | -40...105°C |
| Przekrój przewodu | 2,5mm<sup>2</sup> |
| Złącze | zacisk |
| Zgodność z normą | UL |
| Układ wyprowadzeń złącza | 1x3 |
| Klasa palności | UL94V-0 |
| Pokrycie styku | cynowany |
| Producent | ADAM TECH |
| Jednostka | szt |
Napisz własną recenzję