Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
OBD-1551USB2TSK - Obudowa do USB X:25mm Y:50mm Z:15,5mm ABS przezroczysty czarny
15,10 zł
12,28 zł (netto)
1+15,10 12,283+13,80 11,22
12,2811,22
15,1013,80
- Typ obudowy: do USB
- Wymiar X: 25mm
- Wymiar Y: 50mm
- Wymiar Z: 15.5mm
- Materiał obudowy: ABS
- Kolor obudowy: przezroczysty przyciemniany
- Zawartość zestawu: nie zawiera złącz
- Producent: HAMMOND [1551USB2TSK]
| Wymiar Y | 50mm |
|---|---|
| Wymiar X | 25mm |
| Typ obudowy | do USB |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor obudowy | przezroczysty przyciemniany |
| Wymiar Z | 15,5mm |
| Producent | HAMMOND |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję