Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
TER-DO27 - Panelowy miernik temperatury LCD -50÷150°C Dł.sondy:45mm
- Typ miernika: panelowy miernik temperatury
- Rodzaj użytego wyświetlacza: LCD
- Zakres pomiaru temperatury: -50...150°C
- Dokładność pomiaru temperatury: ±1°C
- Rozdzielczość pomiaru: 0,1 (dla zakresu -19,9...150°C), 0,1 (dla zakresu -19,9...70°C)
- Masa z baterią: 17g
- Długość sondy: 45mm
- Średnica sondy: 3.5mm
- Wymiary: 28 x 52.5 x 15mm
- Wymiary otworu montażowego: 25 x 52mm
- Montaż: przyssawka z tyłu miernika lub zatrzaski na obudowie
- Źródło zasilania: 1 bateria 1,5V LR44
- Właściwości przyrządów pomiarowych: funkcja MIN/MAX, ostro zakończona sonda pomiarowa umieszczona na przewodzie 0,9m, pomiar temperatury, pomiar w st. Celsjusza, przycisk ON/OFF, wskaźnik wyczerpania baterii
- Wysokość wyświetlacza 1: 13mm
| Pomiar | temperatury |
|---|---|
| Rodzaj użytego wyświetlacza | LCD |
| Typ miernika | panelowy miernik temperatury |
| Wymiary | 28x52,5x15mm |
| Wymiary otworu montażowego | 25x52mm |
| Montaż | przyssawka z tyłu miernika lub zatrzaski na obudowie |
| Źródło zasilania | 1 bateria 1,5V LR44 |
| Właściwości przyrządów pomiarowych | funkcja MIN/MAX, ostro zakończona sonda pomiarowa umieszczona na przewodzie 0,9m, przycisk ON/OFF, wskaźnik niskiego poziomu baterii |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję