Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-SIE22/5B - Przedłużacz sieciowy 5m z wtykiem i gniazdem płaskim czarny
51,20 zł
41,63 zł (netto)
1+51,20 41,633+48,50 39,435+45,90 37,3210+43,40 35,28
41,6339,4337,3235,28
51,2048,5045,9043,40
- Typ kabla połączeniowego: przedłużacz sieciowy
- Ilość gniazd: 1
- Budowa kabla/przejścia: CEE 7/16 (C) gniazdo, CEE 7/16 (C) wtyk
- Rodzaj przewodu: H03VVH2-F
- Kolor izolacji: czarny
- Liczba żył: 2
- Przekrój żyły: 0.75mm2
- Długość kabla: 5m
- Prąd pracy maks.: 2.5A
- Napięcie znamionowe: 250V
- Producent: Goobay [50510]
| Budowa kabla/przejścia | CEE 7/16 (C) gniazdo, CEE 7/16 (C) wtyk |
|---|---|
| Rodzaj przewodu | H03VVH2-F |
| Kolor izolacji | czarny |
| Typ kabla połączeniowego | przedłużacz sieciowy |
| Liczba żył | 2 |
| Przekrój żyły | 0,75mm<sup>2</sup> |
| Długość kabla | 5m |
| Prąd pracy maks. | 2,5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Ilość gniazd | 1 |
| Producent | Goobay |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję