Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
SOL-WX1 - Stacja bazowa WELLER cyfrowa ESD 200W 50÷550°C do stacji SOL-WX1010
- Typ urządzenia: stacja bazowa
- Regulacja temperatury: cyfrowa, panel dotykowy
- Wersja narzędzia: ESD
- Moc stacji: 200W
- Zakres temperatur lutownicy: 50...550°C
- Napięcie zasilania stacji: 230V AC
- Funkcje stacji: automatyczny system oszczędzania energii, pamięć parametrów na nośniku USB, przyciski szybkiej zmiany temperatury, tryb uśpienia
- Masa stacji: 3.2kg
- Zastosowanie sprzętu lutowniczego: do stacji WEL.WX1010
- Wersja wtyczki: EU
- Rodzaj użytego wyświetlacza: LCD
- Liczba kanałów: 1
- Artykuły współpracujące: WEL.WHP3000-12, WEL.WHP3000-6, WEL.WXMP, WEL.WXMT, WEL.WXP120, WEL.WXP200, WEL.WXP65
- Producent: WELLER [T0053417699]
| Moc stacji | 200W |
|---|---|
| Wersja narzędzia | ESD |
| Masa stacji | 3,2kg |
| Napięcie zasilania stacji | 230V AC |
| Typ urządzenia | stacja bazowa |
| Wersja wtyczki | EU |
| Regulacja temperatury | cyfrowa, panel dotykowy |
| Funkcje stacji | automatyczny system oszczędzania energii, pamięć parametrów na nośniku USB, przyciski szybkiej zmiany temperatury, tryb uśpienia |
| Producent | WELLER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję
