Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
SOL-WXA2010SET - Stacja na gorące powietrze WELLER cyfrowa ESD 255W 50÷550°C
- Producent: WELLER [T0053430699]
- Typ urządzenia: stacja na gorące powietrze
- Regulacja temperatury: cyfrowa, panel dotykowy
- Wersja narzędzia: ESD
- Moc stacji: 255W
- Napięcie zasilania stacji: 230V AC
- Funkcje stacji: automatyczny system oszczędzania energii, pamięć parametrów na nośniku USB, tryb uśpienia
- Artykuły współpracujące: WEL.WFE20D, WEL.WFE2S, WEL.WFE4S, WEL.WHP3000-12, WEL.WHP3000-6, WEL.WXDP120, WEL.WXMP, WEL.WXMT, WEL.WXP120, WEL.WXP200, WEL.WXP65
- Masa stacji: 3,2g
- Zastosowanie sprzętu lutowniczego: rozlutowywanie SMD
- Wyposażenie: dysza WEL.R04, dysza WEL.R06, lutownica WEL.WXHAP200, podstawka WEL.WDH30, stacja WEL.WXA2
- Wersja wtyczki: EU
- Rodzaj użytego wyświetlacza: LCD
- Liczba kanałów: 2
| Rodzaj użytego wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Regulacja temperatury | cyfrowa, panel dotykowy |
| Typ urządzenia | stacja na gorące powietrze |
| Masa stacji | 3,2g |
| Zastosowanie sprzętu lutowniczego | rozlutowywanie SMD |
| Wersja wtyczki | EU |
| Wyposażenie | dysza WEL.R04, dysza WEL.R06, lutownica WEL.WXHAP200, podstawka WEL.WDH30, stacja WEL.WXA2 |
| Napięcie zasilania stacji | 230V AC |
| Wyposażenie standardowe | stacja WEL.WXA2 |
| Liczba kanałów | 2 |
| Funkcje stacji | automatyczny system oszczędzania energii, pamięć parametrów na nośniku USB, tryb uśpienia |
| Wersja | ESD |
| Moc stacji | 255W |
| Producent | WELLER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję