Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
BOX-PLP13 - Szafka plastikowa 2 szufladki
37,60 zł
30,57 zł (netto)
1+37,60 30,573+35,20 28,62
30,5728,62
37,6035,20
Moduł szafki plastikowej z 2 szufladkami. Szafka przeznaczona jest do uporządkowanego przechowywania małych i średnich elementów elektronicznych, mechanicznych itp. Zastosowanie: w warsztatach, zakładach produkcyjnych, serwisowych, sklepach i magazynach. Modułowa konstrukcja szafki z wytrzymałego tworzywa przystosowana jest do stawiania, wieszania na ścianie i łączenia w zestawy. Łączenie modułów odbywa się za pomocą wypustów zlokalizowanych od góry, od dołu i na bokach obudowy. Wykonanie szufladek z przeźroczystego tworzywa ułatwia identyfikację zawartości. Materiał konstrukcyjny: czarny polistyren wysokoudarowy. Obudowa modułu szufladki: przeźroczysty polistyren.
Wymiary wewnętrzne szufladki (długość x szerokość x wysokość): 103 x 134 x 115 mm
Wymiary zewnętrzne modułu (długość x szerokość x wysokość): 230 x 142 x 125 mm
art. BOX-PLP13
Wymiary wewnętrzne szufladki (długość x szerokość x wysokość): 103 x 134 x 115 mm
Wymiary zewnętrzne modułu (długość x szerokość x wysokość): 230 x 142 x 125 mm
art. BOX-PLP13
| Typ pojemnika | zestaw z szufladkami |
|---|---|
| Kolor modułu | czarny |
| Kolor szufladki | przezroczysty |
| Szerokość | 230mm |
| Wysokość | 125mm |
| Głębokość | 142mm |
| Producent | KONGER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję