Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CAR-CON244 - Wtyk zapalniczki samochodowej przewody 8A czarny 2m
80,00 zł
65,04 zł (netto)
1+80,00 65,043+75,60 61,465+71,50 58,13
65,0461,4658,13
80,0075,6071,50
- Typ akcesoriów car audio: wtyk zapalniczki samochodowej
- Wersja akcesoriów car audio: z bezpiecznikiem, z przewodem, z przełącznikiem
- Rodzaj złącza wejściowego: wtyk mini zapalniczki samochodowej, wtyk zapalniczki samochodowej
- Rodzaj złącza wyjściowego: przewody
- Prąd znamionowy: 8A
- Napięcie zasilania: 12...24V DC
- Kolor: czarny
- Długość przewodu: 2m
- Producent: PRO CAR [67748500]
| Jednostka | szt. |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Napięcie zasilania | 12...24V DC |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Rodzaj złącza wyjściowego | przewody |
| Długość przewodu | 2m |
| Rodzaj złącza wejściowego | wtyk mini zapalniczki samochodowej, wtyk zapalniczki samochodowej |
| Wersja akcesoriów car audio | z bezpiecznikiem, z przewodem, z przełącznikiem |
| Typ akcesoriów car audio | wtyk zapalniczki samochodowej |
| Producent | PRO CAR |
Napisz własną recenzję