Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
WIE-WKA24/Z - Zasilacz KOLVER EDU1FR/SG 120W Wtyczka EU z przewodem zasilającym
- Typ elektronarzędzia: zasilacz
- Moc: 120W
- Masa: 600g
- Wersja wtyczki: EU
- Wyposażenie standardowe: przewód zasilający
- Napięcie zasilania: 90...260V AC
- Przeznaczenie: KOLV-FAB, KOLV-RAF
- Wymiary zewnętrzne: 138 x 118 x 67mm
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: dodatkowe gniazdo I/O na tylnym panelu, płynna regulacja miękkiego startu, płynna regulacja obrotów, sygnalizacja LED stanu pracy, sygnalizacja LED zasilania
- Napięcie wyjściowe: 18...30V
- Producent: KOLVER [EDU1FR/SG]
| Moc | 120W |
|---|---|
| Wersja wtyczki | EU |
| Wyposażenie standardowe | przewód zasilający |
| Napięcie zasilania | 90...260V AC |
| Wymiary zewnętrzne | 138x118x67mm |
| Przeznaczenie | KOLV-FAB, KOLV-RAF |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | dodatkowe gniazdo I/O na tylnym panelu, płynna regulacja miękkiego startu pokrętłem "R", płynna regulacja obrotów pokrętłem "A", sygnalizacja LED stanu pracy, sygnalizacja LED zasilania |
| Napięcie wyjściowe | 18...30V |
| Typ elektronarzędzia | zasilacz |
| Producent | KOLVER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję
Klienci, którzy kupili ten produkt byli zainteresowani także


