Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-MDR-10-15 - Zasilacz impulsowy 10W 15VDC 0,67A 85÷264VAC 120÷370VDC 170g
78,90 zł
64,15 zł (netto)
1+78,90 64,153+75,20 61,145+71,60 58,2110+68,30 55,53
64,1561,1458,2155,53
78,9075,2071,6068,30
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 10W
- Napięcie wyjściowe: 15V DC
- Prąd wyjściowy: 0.67A
- Napięcie zasilania: 120...370V DC, 85...264V AC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 22.5 x 90 x 100mm
- Masa: 170g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 81%
- Funkcje dodatkowe: sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Producent: MEAN WELL [MDR-10-15]
| Napięcie zasilania | 120...370V DC, 85...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 15V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 22,5x90x100mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 81% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 10W |
| Prąd wyjściowy | 0,67A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję