Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-SDR-120-12 - Zasilacz impulsowy 120W 12VDC 12÷14VDC 10A 88÷264VAC 670g
358,40 zł
291,38 zł (netto)
1+358,40 291,382+343,60 279,354+329,40 267,808+315,80 256,75
291,38279,35267,80256,75
358,40343,60329,40315,80
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 120W
- Napięcie wyjściowe: 12V DC, 12...14V DC
- Prąd wyjściowy: 10A
- Napięcie zasilania: 88...264V AC, 124...370V DC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 40 x 125.2 x 113.5mm
- Masa: 670g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -25...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 89%
- Funkcje dodatkowe: PFC aktywne, sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: SDR-120
- Rodzaj obudowy: 992A
- Producent: MEAN WELL [SDR-120-12]
| Napięcie zasilania | 124...370V DC, 88...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 12...14V DC, 12V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 40x125,2x113,5mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -25...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 89% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 120W |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję