Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-DR-15-5 - Zasilacz impulsowy 12W 5VDC 4,75÷5,5VDC 2,4A 85÷264VAC 100g
Cena promocyjna
64,30 zł
Normalna cena
67,20 zł
52,28 zł (netto)
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją:
64,30 zł
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 12W
- Napięcie wyjściowe: 5V DC, 4.75...5.5V DC
- Prąd wyjściowy: 2.4A
- Napięcie zasilania: 120...370V DC, 85...264V AC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 93 x 25 x 56mm
- Masa: 100g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...60°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 77%
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: pobór mocy bez obciążenia <0,5W, znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: DR-15
- Rodzaj obudowy: 985A
- Producent: MEAN WELL [DR-15-5]
| Napięcie zasilania | 120...370V DC, 85...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 4,75...5,5V DC, 5V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 93x25x56mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...60°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 77% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | pobór mocy bez obciążenia <0,5W, znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 12W |
| Prąd wyjściowy | 2,4A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję