Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-6EP1321-5BA00 - Zasilacz impulsowy 24W 12VDC 2A 85÷264VAC 110÷300VDC IP20
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 24W
- Napięcie wyjściowe: 12V DC
- Prąd wyjściowy: 2A
- Napięcie zasilania: 85...264V AC, 110...300V DC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Klasa szczelności: IP20
- Wymiary zewnętrzne: 30 x 80 x 100mm
- Masa: 120g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: wzrost napięcia, zwarcie
- Sprawność: 82%
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: SITOP compact
- Producent: SIEMENS [6EP1321-5BA00]
| Napięcie zasilania | 110...300V DC, 85...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 30x80x100mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | wzrost napięcia, zwarcie |
| Sprawność | 82% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 24W |
| Prąd wyjściowy | 2A |
| Producent | SIEMENS |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję