Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-MDR-40-48 - Zasilacz impulsowy 40W 48VDC 48÷56VDC 0,83A 85÷264VAC 300g
122,90 zł
99,92 zł (netto)
1+122,90 99,922+116,90 95,044+111,30 90,498+105,90 86,10
99,9295,0490,4986,10
122,90116,90111,30105,90
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 40W
- Napięcie wyjściowe: 48V DC, 48...56V DC
- Prąd wyjściowy: 0.83A
- Napięcie zasilania: 85...264V AC, 120...370V DC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 40 x 90 x 100mm
- Masa: 300g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 88%
- Funkcje dodatkowe: sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: MDR-40
- Producent: MEAN WELL [MDR-40-48]
| Napięcie zasilania | 120...370V DC, 85...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 48...56V DC, 48V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 40x90x100mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 88% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 40W |
| Prąd wyjściowy | 0,83A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję