Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-6EP1336-3BA00 - Zasilacz impulsowy 480W 24VDC 20A 85÷132/176÷264VAC IP20
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 480W
- Napięcie wyjściowe: 24V DC
- Prąd wyjściowy: 20A
- Napięcie zasilania: 85...132 / 176...264V AC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Klasa szczelności: IP20
- Wymiary zewnętrzne: 160 x 125 x 125mm
- Masa: 2.2kg
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: 0...60°C
- Zabezpieczenie: chwilowy zanik napięcia, przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Producent: SIEMENS [6EP1336-3BA00]
| Napięcie zasilania | 85...132 / 176...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 160x125x125mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | 0...60°C |
| Zabezpieczenie | chwilowy zanik napięcia, przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 480W |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Producent | SIEMENS |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję