Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-DRP-480-48 - Zasilacz impulsowy 480W 48VDC 48÷53VDC 10A 180÷264VAC 2,4kg
Cena promocyjna
491,10 zł
Normalna cena
515,90 zł
399,27 zł (netto)
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją:
491,10 zł
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 480W
- Napięcie wyjściowe: 48V DC, 48...53V DC
- Prąd wyjściowy: 10A
- Napięcie zasilania: 180...264V AC, 250...370V DC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 227 x 125.5 x 100mm
- Masa: 2.4kg
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 89%
- Funkcje dodatkowe: PFC pasywne
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: DRP-480
- Rodzaj obudowy: 930
- Producent: MEAN WELL [DRP-480-48]
| Napięcie zasilania | 180...264V AC, 250...370V DC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 48...53V DC, 48V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 227x125,5x100mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 89% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 480W |
| Prąd wyjściowy | 10A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję