Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-MDR-60-12 - Zasilacz impulsowy 60W 12VDC 12÷15VDC 5A 85÷264VAC 330g 86%
132,90 zł
108,05 zł (netto)
1+132,90 108,052+125,70 102,204+118,90 96,678+112,50 91,46
108,05102,2096,6791,46
132,90125,70118,90112,50
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 60W
- Napięcie wyjściowe: 12V DC, 12...15V DC
- Prąd wyjściowy: 5A
- Napięcie zasilania: 85...264V AC, 120...370V DC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 40 x 90 x 100mm
- Masa: 330g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 86%
- Funkcje dodatkowe: sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: MDR-60
- Producent: MEAN WELL [MDR-60-12]
| Napięcie zasilania | 120...370V DC, 85...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 12...15V DC, 12V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 40x90x100mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 86% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 60W |
| Prąd wyjściowy | 5A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję