Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-NDR-75-12 - Zasilacz impulsowy 75,6W 12VDC 12÷14VDC 6,3A 90÷264VAC 510g
165,20 zł
134,31 zł (netto)
1+165,20 134,312+157,00 127,644+149,20 121,308+141,70 115,20
134,31127,64121,30115,20
165,20157,00149,20141,70
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 75.6W
- Napięcie wyjściowe: 12V DC, 12...14V DC
- Prąd wyjściowy: 6.3A
- Napięcie zasilania: 127...370V DC, 90...264V AC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 125.2 x 102 x 35mm
- Masa: 510g
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -20...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 85.5%
- Funkcje dodatkowe: sygnalizacja poprawności napięcia wyjściowego
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: NDR-75
- Producent: MEAN WELL [NDR-75-12]
| Napięcie zasilania | 127...370V DC, 90...264V AC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 12...14V DC, 12V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 125,2x102x35mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -20...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 85,5% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 75,6W |
| Prąd wyjściowy | 6,3A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję