Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
ZAS-SDR-960-48 - Zasilacz impulsowy 960W 48VDC 48÷55VDC 20A 180÷264VAC 2,47kg
1 629,00 zł
1 324,39 zł (netto)
1+1629,00 1324,392+1562,30 1270,164+1498,30 1218,138+1437,00 1168,29
1324,391270,161218,131168,29
1629,001562,301498,301437,00
- Typ zasilacza: impulsowy
- Moc: 960W
- Napięcie wyjściowe: 48V DC, 48...55V DC
- Prąd wyjściowy: 20A
- Napięcie zasilania: 254...370V DC, 180...264V AC
- Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
- Montaż: DIN
- Wymiary zewnętrzne: 110 x 125.2 x 150mm
- Masa: 2.47kg
- Liczba wyjść: 1
- Temperatura pracy: -30...70°C
- Zabezpieczenie: przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie
- Sprawność: 94%
- Funkcje dodatkowe: PFC aktywne, sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
- Właściwości zasilaczy/przetwornic: znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
- Seria: SDR-960
- Rodzaj obudowy: 214A
- Producent: MEAN WELL [SDR-960-48]
| Napięcie zasilania | 180...264V AC, 254...370V DC |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| Napięcie wyjściowe | 48...55V DC, 48V DC |
| Wymiary zewnętrzne | 110x125,2x150mm |
| Typ zasilacza | impulsowy |
| Liczba wyjść | 1 |
| Temperatura pracy | -30...70°C |
| Zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, przepięcie, zwarcie |
| Sprawność | 94% |
| Właściwości zasilaczy/przetwornic | znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu |
| Montaż | DIN |
| Moc | 960W |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Producent | MEAN WELL |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję