Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
KAB-FLK/TL40 - Zestaw akcesoriów pomiarowych FLUKE TL40 przewód pomiarowy 300V 3A silikon
- Typ akcesoriów pomiarowych: przewód pomiarowy
- Budowa przewodu pomiarowego: wtyk bananowy 4mm - końcówka pomiarowa
- Napięcie znamionowe: 300V
- Prąd znamionowy: 3A
- Materiał izolacji przewodu: silikon
- Kolor: czarny i czerwony
- Zawartość zestawu: 2x przewód pomiarowy
- Zgodność z normą: EN61010 300V CAT III
- Właściwości akcesoriów pomiarowych: długość igły pomiarowej regulowana 0-76mm
- Producent: FLUKE [FLUKE TL40]
| Kolor | czarny i czerwony |
|---|---|
| Typ akcesoriów pomiarowych | przewód pomiarowy |
| Zawartość zestawu | 2x przewód pomiarowy |
| Budowa przewodu pomiarowego | wtyk bananowy 4mm - końcówka pomiarowa |
| Napięcie znamionowe | 300V |
| Zgodność z normą | EN61010 300V CAT III |
| Materiał izolacji przewodu | silikon |
| Prąd znamionowy | 3A |
| Producent | FLUKE |
| Jednostka | kpl. |
Napisz własną recenzję