Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CON-IEC0001/63 - Złącze IEC 60320 zasilające AC C14(E) męskie
20,50 zł
16,67 zł (netto)
1+20,50 16,673+19,20 15,615+17,90 14,55
16,6715,6114,55
20,5019,2017,90
- Typ złącza: zasilające AC
- Standard: IEC 60320
- Wersja złącza: C14 (E), 1x bezpiecznik
- Złącze: gniazdo
- Rodzaj złącza: męskie
- Materiał korpusu: poliamid
- Montaż mechaniczny: na panel, przykręcane
- Prąd znamionowy: 10A
- Napięcie znamionowe: 250V AC
- Wyprowadzenia: konektory 6,3x0,8mm
- Wymiary otworu montażowego: 27.3 x 31.12mm
- Klasa palności: UL94V-0
- Rozmiar bezpiecznika: 5x20mm
- Raster otworów montażowych: 36mm
- Temperatura pracy: -40...70°C
- Średnica otworu mocującego: 3.4mm
- Producent: BULGIN [PF0001/63]
art. CON-IEC0001/63
| Standard | IEC 60320 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10A |
| Wersja złącza | 1x bezpiecznik, C14 (E) |
| Montaż mechaniczny | na panel, przykręcany |
| Rozmiar bezpiecznika | 5x20mm, brak w zestawie |
| Typ złącza | zasilające AC |
| Napięcie znamionowe | 250V AC |
| Złącze | gniazdo |
| Rodzaj złącza | męskie |
| Producent | BULGIN |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję