Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami. Obowiązek informacyjny: Szanowni Państwo, wraz z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych. Zaczęło obowiązywać bowiem Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „RODO”). Dlatego kierujemy do naszych Klientów jak i Potencjalnych Klientów, niniejszą informację mającą na celu poinformowanie Państwa o tym, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe.
CON-IEC6200.2300 - Złącze IEC 60320 zasilające AC C14(E) męskie 10A 250VAC
13,00 zł
10,57 zł (netto)
1+13,00 10,573+12,00 9,76
10,579,76
13,0012,00
- Producent: SCHURTER [6200.2300]
- Typ złącza: zasilające AC
- Złącze: gniazdo
- Rodzaj złącza: męskie
- Prąd znamionowy: 10A
- Standard: IEC 60320
- Wersja złącza: 1x bezpiecznik, C14 (E)
- Montaż mechaniczny: kołnierz (2 otwory), na panel
- Montaż elektryczny: konektory 6,3mm
- Rozmiar bezpiecznika: 5x20mm, brak w zestawie
- Seria złącza: 6200
- Napięcie znamionowe: 250V AC
| Standard | IEC 60320 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10A |
| Wersja złącza | 1x bezpiecznik, C14 (E) |
| Montaż mechaniczny | kołnierz (2 otwory), na panel |
| Montaż elektryczny | konektory 6,3mm |
| Rozmiar bezpiecznika | 5x20mm, brak w zestawie |
| Typ złącza | zasilające AC |
| Seria złącza | 6200 |
| Napięcie znamionowe | 250V AC |
| Złącze | gniazdo |
| Rodzaj złącza | męskie |
| Producent | SCHURTER |
| Jednostka | szt. |
Napisz własną recenzję